Stojící figura
dřevo, kryté lakem, zbytky zlacení, Vietnam, 19. století, výška 40 cm, lehce poškozená patina (Su)
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Stojící figura
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |